چهارشنبه, 15 مرداد 1399
برگزاری اولین دوره از سلسله رویدادهای گپ ناب

اولین دوره از سلسله رویدادهای «گپ ناب» با موضوع استارتاپ‌ها، شکست‌ها و پیروزی‌های آنها با حضور مدیران کسب‌وکار، فعالان اکوسیستم استارت‌آپی و جمعی از اصحاب رسانه، 15 بهمن 98 برگزار شد.

در ابتدای این رویداد روح‌الله رحمانی، مدیر عامل شرکت دیجی‌کالانکست درباره راهکارهای موفقیت به بیان تجربیات خود در حیطه نوآوری پرداخت.

روح‌الله رحمانی، مدیر عامل شرکت دیجی‌کالانکست گپ ناب

وی با اشاره به اهمیت بازار هدف در دنیا گفت: اگر با دیدگاه بین‌المللی به تولید فناوری بپردازید به عنوان یک کشور مطرح در حوزه نوآوری شناخته خواهید شد.

در اولین رویداد گپ ناب علاوه بر تعامل و شبکه‌سازی و انتقال تجربیات فعالان حوزه کسب‌ و‌کار و اکوسیستم استارت‌آپی کشور به بیان دغدغه‌ها و تجربیات خود در این حیطه پرداختند.

در ادامه محی سنیسل، بنیانگذار دونیت در یک کلیپ ویدیویی ضبط شده درباره راه‌اندازی وب سایت دونیت توضیحاتی ارائه داد.

محی سنیسل، بنیانگذار دونیت

وی گفت: در سال ۹۳ با هدف داشتن یک کسب و کار نوآورانه دونیت را راه‌اندازی کردم. دونیت یک مجموعه تامین مالی جمعی بود که در دسته فین‌تک‌ها و فناوری‌های نوین مالی قرار می‌گرفت.

سنیسل به ریسک بالای کار در حوزه کرادفاندینگ در ایران اشاره کرد و یکی از دلایل این موانع را عدم درک درست از کرادفاندینگ در ایران عنوان کر‌د و گفت : یکی از دلایل عمده در این زمینه عدم پذیرش ریسک از سوی افراد در زمینه سرمایه‌گذاری بود چرا‌که اکثریت مردم در ایران تا چند سال قبل تنها با سیستم بانکی سنتی آشنایی و سر و کار داشتند.

شهاب جوانمردی، مدیرعامل شرکت فناپ و کارآفرین حوزه کارآفرینی به عنوان سخنران آخر گپ ناب به بیان تجربیات خود در حوزه کسب و کار پرداخت.

وی گفت: کسب درآمد از طریق راه‌اندازی استارت‌آپ‌ها دارای اصول و روش‌هایی است که افراد باید پیش از ورود به این حیطه با آنها آشنا باشند.

جوانمردی داشتن یک تیم خوب و کارآمد را در کنار داشتن یک کسب و کار کارآمد بسیار موثر دانست و گفت: داشتن علم بازاریابی در کنار داشتن علم مدیریت منابع انسانی منجر به ایجاد کارآفرینی خواهد شد.

برچسب ها: , , , , , ,

مطالب مرتبط

0 دیدگاه

یک نظر ارسال کنید