چهارشنبه, 15 مرداد 1399
نوآوری رکن اساسی در شکل‌گیری رویداد “گپ ناب”

توسعه نوآوری، طراحی و ارائه محصولات نوآورانه امروزه رکن اساسی پیشرفت‌ در جوامع بشری بوده، بطوریکه یکی از فاکتورهای اساسی در طبقه‌بندی و تمایز کشورهای توسعه‌یافته و در حال توسعه را می‌توان الزام به “نوآوری” دانست.

همچنین در این زمینه و در مسیر اشاعه Innovation  “گفتمان‌سازی” و نیاز به “گفتمان” در عصر حاضر وجود دارد تا بتواند علاوه بر معرفی این نیاز ضروری، به انتقال تجربیات نوآورانه به منظور بهره بردن عموم از عواید و منافع آن پرداخته و میل سیری‌ناپذیر بشر را در این زمینه برطرف گرداند.

امروزه ارتباطات، حجم عظیم داده‌ها، و دنیای پرتلاطم و آشوب‌ناک زندگی بشر را دچار مشکل کرده و مسائل و رویدادهایی که بتوانیم از طریق آن طرح مسئله کنیم به ما کمک می‌کند که بتوانیم آنها را واکاوی کرده و واکنش خوبی در برابر آنها نشان دهیم.

در همین راستا، رویداد “گپ ناب” با هدف گفتمان‌سازی، مسئله‌یابی و پاسخ دادن به این نیاز ایجاد شد تا بتواند علاوه بر معرفی آخرین نوآوری‌ها از طریق گفتمان‌سازی جوانه امیدی در دل کسب‌وکارهای نوین باشد.

این رویداد که طبق یک زمانبندی مشخص برنامه‌ریزی می‌شود بصورت مدون بوده و سعی دارد که هر یک ماه یا ۴۵ روز یکبار برگزار گردد و در این زمینه از صاحب‌نظران و از افرادیکه در حوزه‌های مختلف سخنی برای گفتن و تجربه‌ای برای به اشتراک گذاشتن دارند برای حضور در یک جمع کاملاً نوآورانه به منظور انتقال تجربیات خود دعوت می‌کند.

در این راستا، گپ ناب از تمامی صاحبنظران و افراد با تجربه در زمینه نوآوری دعوت می‌کند تا با مراجعه به آدرس شبکه‌های اجتماعی گپ ناب به نشانی : www.gapnab.com  با ما در ارتباط بوده و به عنوان سخنران تجربیات خود را در اختیار علاقه‌مندان به این عرصه قرار دهند.

برچسب ها: ,

مطالب مرتبط

0 دیدگاه

یک نظر ارسال کنید