چهارشنبه, 15 مرداد 1399
تحقق ایده ناب در رویداد “گپ ناب”

امروزه رویدادهای نوآورانه با ایده‌های ناب در تمامی موضوعات علمی و کسب‌وکاری از محبوبیت زیادی در بین عموم برخوردارند بطوریکه سازمان‎‌های غیرانتفاعی و مراکز خصوصی در تلاش برای برگزاری همیشگی و هرچه باشکوه‌تر آنها هستند. این رویداد های با تنوع و کیفیت­های فراوان می­کوشند تا از ابعاد مختلف به پدیده ها بنگرند و زوایای گوناگونی را روشن سازند. در این میان گپ ناب رویدادی متفاوت است و می کوشد تا با تجمیع روش­ها نوآوری، خلاقیت و طرح نو را در همه ارکان و سطوح بگستراند.

“گپ ناب” نیز رویدادی است نوآورانه که در حوزه‌های مختلف نظیر کسب‌وکار، اقتصادی، مالی، آموزش، پژوهش، فناوری ، علمی و یا هرموضوع دیگری که ممکن است دربرگیرنده محتوایی با مضمون نوآوری باشد برگزار می‌گردد.

این رویداد که طبق یک زمان‌بندی مشخص برنامه‌ریزی می‌شود به‌صورت مدون بوده و سعی دارد که هر یک ماه یا ۴۵ روز یک‌بار برگزار شود و در این زمینه، صاحب‌نظران و افرادیکه در حوزه‌های مختلف سخنی برای گفتن و تجربه‌ای برای به اشتراک گذاشتن دارند برای حضور در یک جمع کاملاً نوآورانه به‌منظور انتقال تجربیات خود دعوت می‌کند. شیوه روایت در این رویداد به‌صورت داستان گونه بوده که گامی مؤثر در جهت انتقال تجربه به شمار می‌آید و افراد با پتانسیل بالا و قابلیت شبکه‌سازی و همچنین مدیران توانمند می‌توانند در راستای رسیدن به اهداف نوآورانه به یکدیگر در این بستر مشارکت پذیر همکاری نموده و برای دغدغه‌های موجود راهکارهای مناسبی را بیان کنند.

همچنین این رویداد با اشاعه امید و دادن انگیزه سعی در تجسم نقشه راه موفقیت در قالب نوآوری را داشته و بدین منظور از افراد مختلف با تجربیات و مهارت‌های اجتماعی قوی دعوت می‌کند تا با مراجعه به آدرس شبکه‌های اجتماعی گپ ناب به نشانی : www.gapnab.com  به این حلقه پیوسته و از این طریق با ما ارتباط پیدا کرده و به‌عنوان سخنران تجربیات خود را در اختیار علاقه‌مندان به این عرصه قرار دهند.

برچسب ها: , , ,

مطالب مرتبط

0 دیدگاه

یک نظر ارسال کنید